DIGITÁLNÍ MODELOVÁNÍ

01 / SLUŽBA

NAŠIM KLIENTŮM NABÍZÍME CELKOVÝ VÝVOJ PRODUKTU. OD POČÁTEČNÍ MYŠLENKY ČI ZADÁNÍ, AŽ PO PŘÍPRAVU DIGITÁLNÍCH DAT, KTERÉ JSOU ZAPOTŘEBÍ PRO DALŠÍ KONSTRUKČNÍ ČINNOSTI ČI SÉRIOVOU VÝROBU. DIGITÁLNÍ MODEL ZOHLEDŇUJE VYROBITELNOST A ERGONOMII. SOUČÁSTÍ JE I FYZICKÝ PROTOTYP (MOCK-UP) PRO VALIDACI DESIGNU A PREZENTAČNÍ ÚČELY.

ADITIVNÍ VÝROBA

02 / SLUŽBA

ADITIVNÍ VÝROBA (AM) JE PROCES, KTERÝ ZAČÍNÁ NA ÚROVNI DIGITÁLNÍHO DESIGNU (CAD) NEBO VÝSTUPEM Z 3D SKENERU EXISTUJÍCÍHO OBJEKTU. TAKTO VZNIKLÁ DATA JSOU POUŽITA K ŘÍZENÍ 3D TISKÁRNY. TATO TECHNOLOGIE UMOŽŇUJE VYTVOŘIT TVAROVĚ KOMPLIKOVANÝ PRODUKT, KTERÝ BY JINAK VYŽADOVAL VYŠŠÍ POČET FOREM PRO JEDNOTLIVÉ DÍLY. AM TAK ZAJIŠŤUJE NIŽŠÍ PORUCHOVOST A SNIŽUJE VÝROBNÍ NÁKLADY. 

LAKOVÁNÍ & RENOVACE

03 / SLUŽBA

NAŠE FIRMA PROVÁDÍ VEŠKERÉ AUTOLAKÝRNICKÉ PRÁCE, RENOVACE LAKŮ, DISKŮ KOL A SVĚTLOMETŮ. LEŠTĚNÍ KAROSÉRIE A KAROSÁŘSKÉ OPRAVY. VYUŽÍVÁME PROFESIONÁLNÍ VYBAVENÍ A MATERIÁLY PŘEDNÍCH SVĚTOVÝCH VÝROBCŮ. KVALITNÍ TÝM ZKUŠENÝCH ŘEMESLNÍKŮ NÁM UMOŽŇUJE DODAT ZAKÁZKU PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ. 

VIRTUÁLNÍ REALITA

04 / SLUŽBA

VR PROTOTYPOVÁNÍ JE ZPŮSOB NAVRHOVÁNÍ PRODUTKU V MĚŘÍTKU 1:1 OD POČÁTEČNÍ VÝVOJOVÉ FÁZE. TATO TECHNOLOGIE UMOŽŇUJE ONLINE SPOLUPRÁCI ČI PREZENTACI PRODUKTU V REÁLNÉM ČASE. VR DATA LZE PŘÍMO EXPORTOVAT DO CAS APPS (ALIAS, ICEM SURF) NEBO DO CAM APPS ( TEBIS, POWERMILL).

PROTOTYPOVÁNÍ

05 / SLUŽBA

PROTOTYPOVÁNÍ / DT-MILL. NAŠE ODDĚLENÍ STAVBY PROTOTYPŮ JE JEDNOU Z HLAVNÍCH PŘEDNOSTÍ A CHLOUBOU FIRMY SVOTT. VÝROBA VELKOROZMĚROVÝCH MODELŮ V MĚŘÍTKU 1:1 Z NEKOVOVÝCH MATERIÁLŮ DO HUSTOTY 1000KG/M3. PROTOTYPOVÁNÍ U NÁS NAVAZUJE NEJEN NA VÝROBU MODELU, ALE TAKÉ NA KONSTRUKČNÍ ŘEŠENÍ STAVBY PROTOTYPU, SAMOTNÝ STYLING POVRCHU A ZAJIŠTĚNÍ VÝSLEDNÉ POVRCHOVÉ ÚPRAVY.

Studio Map

SVOTT a.s.
Industry Park Bezděčín - Pražská
293 01 Mladá Boleslav
Czech Republic

Follow us

Company Domicile

SVOTT a.s.
Betlémské náměstí 251/2
110 00 Praha 1 - Staré Město
Czech Republic

Id. No.: 25672908
The company is registered in the Commercial Register in Prague, Section B, file 22861

With Support of

EU

European Union

Operational Programme Enterprise and Innovation for Competitiveness
More info